Sylwester w stylu amerykańskim

Przygotujcie się na niesamowitą noc, która przeniesie Was prosto do serca Ameryki! Stary Folwark zaprasza Was na Sylwestrową Noc w stylu amerykańskim, która odbędzie się w niesamowitym klimacie naszej sali.

Bogata kolacja, składająca się z przystawek, zupy, dania głównego i deseru, a także niekończący się bufet z amerykańskimi przekąskami, dostępny do białego rana – to tylko początek.

Podczas trwania balu będziecie mieć dostęp do rozmaitych napojów, w tym aromatycznych napojów gorących, kawy parzonej z profesjonalnego ekspresu, szerokiego wyboru herbat, orzeźwiających napojów zimnych, różnorodnych soków owocowych oraz butelki wódki na parę. O północy podniesiemy toast Prosecco, by uczcić nadejście Nowego Roku!

Dodatkowo, na naszym Sylwestrowym Balu będziecie mieli okazję tańczyć do największych przebojów, poczuć energię amerykańskiego stylu i przeżyć niezapomnianą noc, której długo nie zapomnicie.

Nie czekajcie! Rezerwujcie swoje miejsca już teraz, aby dołączyć do nas w tym wyjątkowym wieczorze. Celebrujmy razem w stylu amerykańskim, tworząc wspomnienia na całe życie!

Przywitaj Nowy Rok w Starym Folwarku!

31.12.2023r w godzinach 20:00 – 4:00

Wstęp: 360 zł / osoba*
Przy większej ilości osób możliwość negocjacji cen.
* od 6 listopada 390 zł

A może pakiet skrojony pod Ciebie?

Szukasz wyjątkowej oferty specjalnej?
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Róża Jurkowska-Maślak
+48 602 515 098

roza.jurkowska@gmail.com