Vouchery podarunkowe

Nie masz pomysłu na prezent?

Podaruj swojej bliskiej osobie wyjątkowy prezent którego nigdy nie zapomni – wybrany Voucher do wykorzystania w Starym Folwarku w Pietrzykowie.

1. Voucher pobytowy

Podaruj bliskiej osobie niezapomniane chwile wypoczynku w dowolnie wybranym terminie.
U nas kupujesz Voucher na określoną ilość dni, a my zadbamy o każdy szczegół, aby osoba obdarowana na długo zapamiętała Twój prezent.

2. Voucher podarunkowy

Chcesz zaprosić swoich bliskich na smaczny obiad lub elegancką kolację w niepowtarzalnym i klimatycznym miejscu? A może szukasz idealnego prezentu dla ważnej dla Ciebie osoby lub chciałbyś podziękować swoim pracownikom lub partnerom biznesowym? Z myślą o takich sytuacjach przygotowaliśmy eleganckie vouchery podarunkowe, które pozwolą Ci zafundować najbliższym niecodzienną podróż po smakach kuchni Starego Folwarku.

Vouchery podarunkowe można zakupić na dowolną kwotę a czas realizacji ustalimy bezpośrednio z Tobą. Vouchery podarunkowe mogą stanowić część lub całość zapłaty za obiad czy kolację.

Zakupu voucherów można dokonać na kilka sposobów:

Kupując na miejscu u nas w Starym Folwarku w Pietrzykowie
Adres: Pietrzyków 7/8, 68-213 Lipinki Łużyckie

lub

Korzystając z formularza on-line!

To proste i zajmie Ci tylko kilka minut!
Po otrzymaniu zapytania w korespondencji zwrotnej podamy wszelkie dane do dokonania przelewu. Po otrzymaniu płatności voucher prześlemy pocztą pod wskazany adres.

  Wybieram i zamawiam:  Dane wypisywane na Voucherze pobytowym


  Dane wypisywane na Voucherze podarunkowym  Dane zamawiającego
  Dane do wysyłki


  Dodatkowe informacje i prośby