Agroturystyka – atrakcje w Starym Folwarku

W Starym Folwarku nie sposób się nudzić! Nasz obiekt już dzięki samej lokalizacji zachwyca, pozwala się wyciszyć, odpocząć, spędzić czas aktywnie w towarzystwie przyrody i bliskich osób. Przyjeżdżasz do nas sam? Zabierasz ze sobą rodzinę i przyjaciół? Dla miłośników dobrej zabawy oraz sportu mamy wiele propozycji. Bez względu na to, czy dni są słoneczne czy pochmurne – agroturystyka ma do zaoferowania tak wiele akcesoriów do gier, inspiracji czy propozycji, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Możesz zwiedzać okolicę, wybrać się za niemiecką granicę lub po prostu spędzać czas w okolicy Folwarku, spacerując, jeżdżąc na rowerze, pływając po jeziorze lub biesiadując. Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych gości!

Zarezerwuj nocleg już dziś

Pakiety pobytowe

Chcemy, aby wszyscy goście czuli się u nas dobrze. Bez względu na wiek, upodobania czy oczekiwania. Dlatego możesz zarezerwować noclegi lub zdecydować się na przygotowane przez nas oferty specjalne. W ramach dostępnych pakietów zapraszamy na urlop:

  • „Wypoczywaj jak lubisz” – pobyt z wyżywieniem, dostępem do wypożyczalni rowerów i innych udogodnień znajdujących się na terenie Starego Folwarku,
  • „Pakiet seniora” – pobyt dla osób starszych, zawierający wyżywienie, dostęp do rowerów i sprzętów wodnych, gier oraz kart i książek,
  • „Romantyczny pobyt dla dwojga” – pobyt w komfortowym pokoju z wyżywieniem, różą na powitanie, kolacją przy świecach, z możliwością dokupienia dodatkowej butelki szampana i innych niespodzianek dla bliskiej osoby,
  • „Jeździectwo dla wymagających” – aktywny pobyt zakładający jazdę konną, zajęcia z instruktorem, wygodnymi noclegami oraz wyżywieniem.

Kup pakiet, który jest Ci najbliższy i najlepiej wpisuje się w Twoją wizję idealnego wypoczynku!

Sprawdź nasze aktualne oferty

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Nasza agroturystyka oferuje wiele atrakcji dla wszystkich gości. Na dorosłych i dzieci czekają u nas:

  • rowery,
  • sala zabaw i letni plac zabaw,
  • bilard, łucznictwo, off-golf,
  • biblioteka z kącikiem czytelniczym,
  • grill i ognisko,
  • ruska bania.

Nieopodal obiektu znajduje się staw, a tam dostępne są leżaki, łódki wiosłowe, kajaki, sprzęt do windurfingu, żaglówka.

Będąc u nas nie sposób nie zachwycić się i nie skorzystać z bogactwa i potencjału przyrody, która otacza nasz Folwark. Zachęcamy do eksplorowania okolicy pieszo, posługując się dostępnym u nas przewodnikami. Spacer to świetna okazja na grzybobranie – zapewniamy, że nie wrócisz z pustym koszykiem!

Najmłodsi będą szczęśliwi z powodu obecności zwierząt folwarcznych na terenie agroturystyki. Mieszkają u nas przyjazne kotki, konie oraz pieski, które są niezwykle przyjacielskie i z ogromną sympatią witają dzieci.

Zwiedzanie okolicy

Malowniczo położona agroturystyka w lubuskim oferuje wygodny dostęp do licznych atrakcji turystycznych oraz zabytków w okolicy. Sama miejscowość Lipinki Łużyckie ma średniowieczny rodowód i kilka ciekawych obiektów. Może się pochwalić m.in. dworem z XIV wieku, kościołem parafialnym czy parkiem krajobrazowym.

Nieco dalej stąd są piękne Żary, malowniczy Żagań i dziesiątki mniejszych miejscowości, które możesz odkryć w czasie jazdy autem lub rowerem. Jadąc na zachód w niecałą godzinę dotrzesz do niemieckiej granicy i będziesz odkrywał uroki tamtejszej przyrody oraz zachodniej architektury.

Jak widzisz Stary Folwark to doskonała baza wypadowa dla turystów, którzy chcą zobaczyć jak najwięcej, zwiedzić nowe miejsca i odkryć piękne obszary przygranicznej Polski.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Szukasz dodatkowych atrakcji?
Zapytaj nas o nie…

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Róża Jurkowska-Maślak
+48 602 515 098

roza@stary-folwark.pl