Folwarczna spiżarnia

Chcesz jeść smacznie, zdrowo i próbować nowych produktów regionalnych? A może spędziłeś urlop w Starym Folwarku i trudno Ci będzie pożegnać nasze specjały? Na szczęście dla tych, których apetyt się zaostrzył, można zabrać je ze sobą do domu i poczęstować najbliższych.

Folwarczna Spiżarnia to sklepik stworzony z myślą o lubiących świadome odżywianie. Nasze rewelacyjne wyroby powstają na bazie tradycyjnych i autorskich receptur, są inspirowane regionalną kuchnią lubuską. Wszystkie dania gotowe i produkty są gotowane z wyselekcjonowanych składników – pozbawionych GMO, naturalnych, pełnowartościowych, pochodzących z zaufanego źródła. Część z nich dostarczamy sami, część kupujemy od lokalnych rolników. Jesteśmy pewni smaku oraz jakości tych potraw, dlatego serdecznie zapraszamy abyś Ty także ich spróbował.

Co u nas kupisz? Lista specjałów jest długa i stale rozbudowywana (również o propozycje sezonowe).
W asortymencie znajdziesz m.in.:

  • chleby i ciasteczka – wypieki na zakwasie, żytnie, kokosowe,
  • pasztety – z kaczek, gęsi, królika,
  • pierogi – ruskie, z gęsiną, z kaczką, z soczewicą, ze szpinakiem i fetą, z kapustą i grzybami,
  • przetwory mięsne – gęsie pipki z dodatkiem wina, gulasz z dzika, klopsiki jagnięce w sosie, policzki wołowe, tuszonki, zrazy śląskie,
  • sery – miękkie niedojrzewające, na grilla, serwatkowe, twarde dojrzewające, wędzone.

Pyszne specjały prosto z Folwarcznej Spiżarni zamówisz online lub kupisz bezpośrednio w naszym sklepiku zlokalizowanym w Starym Folwarku. Smacznego!

Odwiedź e-sklep Folwarcznej Spiżarni

Szukasz produktów ekologicznych?

Chcesz sprzedawać nasze produkty?
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Róża Jurkowska-Maślak
+48 602 515 098

roza@stary-folwark.pl