Stadnina koni

Stary Folwark jest niesłychanie przyjazny ludziom i zwierzętom. Trudno wyobrazić sobie prawdziwą agroturystykę bez obecności czworonogów.

U nas znajduje się stadnina koni – miejsce, gdzie słychać rżenie pięknych okazów, a zapach słomy przyjemnie drażni nozdrza. Nie tylko organizujemy przejażdżki w hali ujeżdżeniowej, padoku czy w terenie, ale przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem pensjonatu dla koni.

Jeździectwo dla wymagających

Jeżeli marzą Ci się wakacje w siodle, to możesz skorzystać z naszego pakietu pobytowego „Jeździectwo dla wymagających”. To oferta dla spragnionych nowych doznań i obcowania z naturą, dla osób, które chcą trenować pod okiem zaufanego instruktora i uczyć się nowoczesnych technik jazdy. Preferujemy indywidualne podejście do potrzeb naszych podopiecznych, dlatego możesz liczyć na wiele cennych uwag dotyczących korekty siadu, prawidłowego osadzenia w siodle oraz innych aspektów technicznych.

Czas spędzony u nas to obcowanie ze zwierzętami i przyrodą. Jeździsz nie tylko po padoku, ale też udajesz się na relaksujące przejażdżki do pięknych pobliskich lasów. Rajdy mogą być kilkugodzinne lub całodniowe z poczęstunkiem i popasem.

Zdobywaj nowe umiejętności jeździeckie lub udoskonalaj swoją technikę pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Do Twojej dyspozycji oddajemy piękne, zadbane, przyjazne dorosłym i dzieciom konie.

Pensjonat dla koni

Nasz pensjonat dla koni powstał z miłości do zwierząt i z chęci wsparcia właścicieli czworonogów w kompleksowej opiece nad nimi. Konie to przyjacielskie, piękne zwierzęta, ale wymagają odpowiedniej pielęgnacji i dawki ruchu. U nas dostaną to, co najlepsze! Dostęp do krytej hali oraz rozległych terenów zielonych, wprost idealnych do spokojnych przejażdżek i szalonego galopu.

Pod opieką troskliwego personelu hotelu dla koni Twój pupil będzie zdrowy, silny i bezpieczny. Pracujący u nas opiekunowie są maksymalnie zaangażowani w opiekę nad zwierzętami, a przy tym odpowiedzialni i kochający swój zawód.

Blisko przyrody

Przepiękny Stary Folwark jest zawsze blisko przyrody. Otaczają nas wyjątkowe bukowe lasy i jeziora, a my chętnie korzystamy z tego potencjału. Oprócz stadniny koni organizujemy też liczne eventy okolicznościowe, w tym staropolskie obchody Hubertus, będące od wieków najważniejszym świętem łowieckim. Zapraszamy!

Chcesz nauczyc się jeździć?

Szukasz miejsca dla swojego konia?
Zapraszamy do kontaktu

Instruktor jazdy konnej

Joanna Celmerowska
+48 667 274 064