Organizacja ślubów i wesel w lubuskim

Marzy Ci się organizacja ślubu i wesela, o którym przez wiele lat będą krążyć legendy, a każdy z gości zachowa miłe wspomnienia? Zapraszamy do magicznego Starego Folwarku – niezwykle klimatycznego miejsca z duszą, które słynie ze swojej ogromnej gościnności.

Nasz obiekt utrzymany jest w niezwykle przyjemnym wiejskim klimacie, co sprawia, że doskonale nadaje się do organizacji wesela w stylu rustykalnym czy sielskim. Zapewnia także wiele atrakcji oraz szampańską zabawę na wieczór panieński czy kawalerski. Mamy duże doświadczenie w planowaniu oraz obsłudze takich imprez, dlatego zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby Twój wymarzony dzień na zawsze pozostał w pamięci rodziny i przyjaciół.

Utrwalaniem wspomnień może się zająć nasz fotograf, który zadba o elegancki reportaż z dnia ślubu, jak również zorganizuje tematyczną sesję plenerową. Udział w niej może być wspaniałym prezentem dla nowożeńców.

Sala weselna w Żarach – Stary Folwark

Nasza sala weselna w Żarach jest jedną z najpiękniejszych w okolicy. Słyniemy z wyjątkowo smacznej kuchni, profesjonalnej obsługi imprez, a także bogatego zaplecza noclegowego oraz rozrywkowego. Tutaj żadna zabawa nie kończy się przed północą, a goście mogą w szampańskich humorach bawić się do białego rana!
Zdecydowanie warto powierzyć nam organizowanie pięknych wesel i przedłużających zabawę poprawin, ponieważ:

 • do dyspozycji gości jest Sala Bankietowa o powierzchni 300m2, która zapewnia przestrzeń do tańca i zabawy dla 130 osób, Stara Stajnia o powierzchni 250m2 dla 80 osób,
 • istnieje możliwość zamówienia fotobudki,
 • nowożeńcom oddajemy do dyspozycji piękny apartament, wspólnie ustalamy menu na imprezę – nasz szef kuchni dostosowuje się do próśb narzeczonych, ale też sam chętnie służy wskazówkami przy ustalaniu posiłków. Polecamy zwłaszcza nasze piwo warzone oraz deski serów,
 • wesela w tygodniu są tańsze!

Nad prawidłowym, niczym niezakłóconym przebiegiem imprezy czuwa nasz doświadczony zespół. To im od lat Młode Pary z Żar powierzają organizację ślubów i wesel. Jesteśmy otwarci na to, aby spełnić wszystkie Twoje marzenia, dlatego na terenie obiektu i na zewnątrz, w otoczeniu parku dworskiego możliwe jest odbycie ceremonii zaślubin z udziałem urzędnika państwowego.

Wynajem pokoi dla gości

Wiemy, że organizacja wesela to także szereg innych czynności oraz decyzji do podjęcia. Dlatego Twoim gościom udostępniamy wiele miejsc noclegowych na terenie pensjonatu Spichlerz. Jeżeli muszą pokonać spory odcinek drogi, aby dotrzeć na przyjęcie, to po jego zakończeniu będą mogli wygodnie przespać się w naszych apartamentach.

Przydatne informacje

 • Maksymalna ilość osób:
  Sala Bankietowa – 130 osób
  Stara Stajnia – 80 osób
  Pub – 30 osób
  Domek leśny – 30 osób
  Zaślubiny w plenerze – 300 osób
 • Dostępne noclegi na miejscu:
  Trzy apartamenty 2 osobowe
  Dwa apartamenty 3 osobowe
  Trzy apartamenty 4 osobowe
  Jeden apartament 6 osobowy
  Domek weekendowy dla 4 osób
  Cztery domki holenderskie dla 6 osób

Jeśli wesele to tylko u nas

Szukasz wyjątkowej sali weselnej?
Zapytaj nas o wolny termin.

Nasza Konsultantka Weselna jest do Waszej dyspozycji