Eventy & tematyczne pakiety wypoczynku

W Starym Folwarku dobra zabawa trwa przez cały rok.

To tutaj, w sielankowym klimacie, w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody organizujemy eventy i tematyczny wypoczynek. To niezwykle atrakcyjna propozycja dla tych, którzy szukają niebanalnego pomysłu na urlop lub świętowanie ważnych wydarzeń w zaciszu własnego domu. Dla nich mamy propozycję cateringuświeżych, smacznych dań inspirowanych tradycyjną kuchnią regionalną.

Rodziny, przyjaciół, współpracowników – wszystkich, którzy chcą spędzić czas razem i budować wyjątkowe wspomnienia zapraszamy na eventy tematyczne typu Hubertus i Oktoberfest. To tradycyjne święta polskie oraz niemieckie, które wywodzą się z wieloletniej tradycji. Chętnie ją kultywujemy!

Organizujemy również święta, wigilijki firmowe oraz imprezy sylwestrowe. Naszym hitem są jarmarki świąteczne, podczas których zjesz wyborne wędzonki naszej produkcji, a także zamówisz doskonałe ryby i inne smakołyki na Boże Narodzenie.

Dla świętujących w domu mamy propozycję cateringu okolicznościowego. Pyszne dania z naturalnych produktów dostarczamy na wskazany adres.

Serdecznie zapraszamy do Starego Folwarku!

A może pakiet skrojony pod Ciebie?

Szukasz wyjątkowej oferty specjalnej?
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Róża Jurkowska-Maślak
+48 602 515 098

roza@stary-folwark.pl