Kajaki Kwisa

Jeśli byłeś już kiedyś na spływie kajakowym, to nie musimy Cię przekonywać – na pewno znów wyruszysz na szlak. Tych, którzy szukają pomysłu na niezapomniany i tani urlop, a jeszcze nie siedzieli w kajaku zapewniamy, że warto spróbować i zapraszamy na kajaki.

Nie ważne ile masz lat, kiedy ostatnio uprawiałeś jakiś sport i jak duży brzuch ogląda z tobą telewizję. Nie ważne czy jesteś aktywnym singlem, zapracowaną głową rodziny czy mamą gromadki dzieciaków. Spływy kajakowe to świetna zabawa dla każdego. Słowo. Zgaś telewizor, zamknij laptopa, schowaj podręczniki, wyłącz telefon i spływaj z miasta. Kajaki czekają.

Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił w kajaku a nie macie tygodnia urlopu lub nie wiecie czy wam się spodoba – wpadnijcie na weekend. Kajaki czekają na wszystkich, zarówno weteranów jak i debiutantów. Weekendowe spływy kajakowe to najlepszy sposób, aby zacząć swoją przygodę z kajakarstwem.

Przyjeżdżacie nad rzekę w piątek po pracy i świetnie bawicie się do niedzieli – nie znajdziecie drugiej takiej oferty na Dolnym Śląsku. Przekonaj się sam ile radości dają spływy kajakowe.

Odległość od Starego Folwarku: 45,3km

Świętoszów 59-726
ul. Żagańska 6
http://kajakikwisa.pl

A może pakiet skrojony pod Ciebie?

Szukasz wyjątkowej oferty specjalnej?
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

Róża Jurkowska-Maślak
+48 602 515 098

roza@stary-folwark.pl