Zaplanuj wesele

Dwoje zakochanych ludzi – Narzeczonych planujących zawarcie związku małżeńskiego pragnie, aby tego dnia wszystko było niepowtarzalne. Dlatego, serdecznie zachęcamy, aby ten wyjątkowy i jeden z najwspanialszych dni Państwa życia – dzień zaślubin uwieńczony został radosną zabawą weselną kompleksowo przygotowaną w Starym Folwarku.

To co z pewnością nas wyróżnia to usytuowanie. Ośrodek bowiem położony jest na wsi w otoczeniu parku dworskiego w pobliżu dużych  miast (Żary, Żagań). Do Państwa dyspozycji jest Sala Bankietowa o powierzchni 300 m2, która przystosowana jest na przyjęcie do 120 osób. Na Nowożeńców czeka nocleg w eleganckim apartamencie. Zapewniamy, że przyjęcie weselne zorganizowane w Starym Folwarku dostarczy Państwu oraz Państwa Gościom niezapomnianych wrażeń.

Tego dnia to Wy – drodzy Państwo Młodzi jesteście najważniejsi, a my postaramy się aby przyjęcie w tym szczególnym dniu zorganizowane zostało perfekcyjnie i pozostało długo w Waszej pamięci. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

W sprawach rezerwacji terminu, umówienia wizyty prosimy o kontakt lub wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Data planowanego wesela (wymagane)

  Planowana ilość gości

  Dodatkowe uwagi