Eventy, wesela, imprezy…

Stary Folwark znajduje się zaledwie 15 minut od Żar i zapewnia pełną gamę atrakcji dla Gości biznesowych. To tutaj na ponad 15 hektarach efektownie zagospodarowanego terenu istnieje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu po szkoleniu lub konferencji. Jesteśmy dobrym miejscem do organizowania imprez integracyjnych, eventów firmowych i rekreacji – boisko sportowe, strzelnica i łowisko to tylko niektóre z dostępnych rozrywek dla biznesu.

Na miejscu czekają pokoje, polska kuchnia ze specjałami z własnej wędzarni, przestronna sala bankietowa z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

Mamy  doświadczenie w branży organizacji imprez i eventów firmowych – realizujemy eventy i  zdarzenia na kilkadziesiąt osób. Dysponujemy dużą bazą gastronomiczną i stałym profesjonalnym personelem, co jest gwarancją, że Państwa impreza lub szkolenie będzie całkowicie udane. Wiemy, że organizatorzy konferencji lub wyjazdów firmowych oczekują od nas atrakcyjnej oferty i sprawnego zorganizowania pobytu aby współpracownicy lub klienci byli pod wrażeniem wyboru miejsca.

Zapraszamy do kontaktu.